Virtuálne preteky

Cyklista vo Vysokých Tatrách

Baví vás súťaženie? Zdolajte vybrané trate z Tatranskej Polianky na Sliezsky dom, potvrďte si svoje vysoké ambície a vyhrajte zaujímavé ceny. Virtuálne preteky na vybraných trasách vo Vysokých Tatrách sa konajú od polovice júla do konca roka.

O čo ide

Absolvujte behom, na bicykli alebo v zime na skialpových lyžiach označenú trať. Stačí, keď sa zaregistrujete, vyberiete si trasu a následne zašlete záznam.

Viac informácií o súťaži sa dozviete aj na recepcii Sliezskeho domu.

Podmienky

Na preteky sa zaregistrujte cez stránku www.tatryvpohybe.sk. Vyberte si vlastnú trasu a typ štartovného. Základné štartovné sú 3 eurá, rozšírené štartovné so štartovacím balíčkom a darčekmi, podľa popisu pri jednotlivých trasách, je 6 až 10 euro v závislosti od obsahu balíčka.

Ak si vyberiete štartovné s balíčkom, môžete si ho vyzdvihnúť na základe potvrdenia, ktoré obdržíte po úhrade štartovného v INTERSPORT RENT – HORNÝ SMOKOVEC.

Štart pretekov je individuálny. Podmienkou na zaradenie do hodnotenia je, aby ste beh začali a aj ukončili vo vyhlásenom časovom období. Zaznamenajte ho ľubovoľným smart zariadením s GPS v rámci jedného súboru. Pred začiatkom svojho behu sa s trasou dôkladne oboznámte, rešpektujte návštevný poriadok TANAP-u a poveternostné podmienky!

O čo hráte?

Hlavnou cenou sú smart hodinky GARMIN FORERUNNER 235 v hodnote 350 eur. Účastníci majú možnosť získať aj ďalšie výhry.

Do žrebovania sú zaradené všetky výkony, ktoré splnia stanovené pravidlá. Každý záznam prejdenia trasy má v žrebovaní rovnakú šancu na získanie výhry. Čím viac záznamov zašlete, tým máte väčšiu šancu na výhru. Žrebovanie sa uskutoční do 14 dní po ukončení a vyhodnotení virtuálnych pretekov.