Teambuilding v Sliezskom dome, Vysoké Tatry
Domov/ Firmy a skupiny/ Teambuilding

Teambuilding v Sliezskom dome

Prídete ako kolegovia, odídete ako kolektív

Najlepší teambuilding je v prírode, ktorá od vás vyžaduje sústredenie. Nebehajte len tak po lúčkach, príďte do veľhôr. Naučte sa čosi naozaj užitočné – nájsť kolegu v lavíne (papierovačiek), v poslednej minúte zachrániť kolegyňu (pri prezentácii, keď zlyhá technika) a odniesť (firmu) do bezpečia. A to všetko na pozadí prekrásnych tatranských výhľadov. Absolvujte teambuilding na Sliezskom dome a svet biznisu vás už nikdy nezaskočí.

Intenzívny teambuilding v Sliezskom dome, Vysoké Tatry

Intenzívny a prínosný teambuilding

Pri našich teambuildingoch sa nielen zabavíte a dobre najete ale najmä sa naučíte mnoho užitočných vecí, ktoré vám v horách naozaj môžu zachrániť kožu. Dokážete aj to, čo ste netušili, že je vo vašich silách (vystúpite na Gerlach).

Prečo si vybrať Sliezsky dom?

  1. Sliezsky dom je najvyššie položený hotel na Slovensku s unikátnymi výhľadmi
  2. Večerný program pripravujeme ,,na mieru“ našich hostí
  3. K dispozícii sú pohodlné priestory s kompletným vybavením
  4. Poskytneme prvotriedne služby a catering
  5. Vynikajúce jedlo od šéfkuchára a ochotný personál

Inštruktori teambuilding v Sliezskom dome, Vysoké Tatry

Kto vás stmelí na teambuildingu v Tatrách?

Nechajte sa uniesť chuťou na tanieri, čerstvosťou a originalitou. Náš profesionálny tím sa postará o váš nevšedný zážitok. Pripravení sú naši špičkoví horskí vodcovia z Mountain Pro Guiding. Vedúci teambuildingu je skúsený horský vodca Miki Knižka a jeho tím 15-tich kvalifikovaných horských vodcov. Horskí vodcovia sú držiteľmi medzinárodnej licencie horských vodcov UIAGM/IFMGA.

Zimný teambuilding v Sliezskom dome, Vysoké Tatry

Témy vysokohorských teambuildingov

Teambuidlingový program ako u nás zažijete málokde! Autentické horské prostredie a profesionálni inštruktori vás zapoja do najrôznejších aktivít, ktoré preveria každú stránku vašej osobnosti a kolektívu.

Ako prežiť: v prírode aj vo firme

Viete ošetriť zlomeninu? Prepraviť zraneného do bezpečia, keď máte len vlastné sily a kus lana? Viete, ako prečkať noc v horách, zaobísť sa v núdzových podmienkach, či založiť oheň bez zápaliek? Po tomto teambuildingu to už vedieť budete. Naučíte sa to zábavnou formou cez hry a skupinové aktivity.

Top rope

Ste dynamická firma? Nebojíte sa mieriť vysoko? Zažite skutočný adrenalín pri lezení a zlaňovaní vysokohorského terénu pod dohľadom skúsených horských vodcov.

Geocaching

Geocaching je dobrodružné hľadanie ,,pokladov“ pomocou GPS súradníc. Nájdete všetky, ktoré sme ukryli v okolí Velického plesa? A nájdete ich aj pod snehom?

Výstup na Gerlach

Chcete zažiť pohľad zo slovenského Everestu? Chcete sa odfotiť s vlajkou svojej firmy na vrchole Slovenska? Chcete otestovať vlastné sily a zažiť s kolegami niečo jedinečné? Poďte s nami na Gerlach! Zabezpečíme celý výstup – ubytovanie, výstroj, horského vodcu aj jedlo na túru.

Sme flexibilní: Zmena plánov? Kedykoľvek!

Počasie sa na horách mení každých päť minút, preto aj teambuilding na Sliezskom dome vieme kedykoľvek prispôsobiť aktuálnemu počasiu a vašim požiadavkám. Nedá sa ísť na túru? Zastrieľate si pri hoteli z luku.

Večer vám budeme premietať o horách v Sliezskom domčeku – Klube – a môžete sa pýtať na čokoľvek, čo vás zaujíma.

Máte na nás otázky?

Vyplňte kontaktný formulár a rezervujte si svoj teambuilding