skupinové aktivity horský hotel sliezsky dom

Skupinové akcie

ideálne priestory a služby pre váš event

Využite naše unikátne priestory Sliezskeho domuSliezskeho domčeka na skupinové aktivity. Ozvite sa nám a my vám navrhneme atraktívne strávený čas v kruhu vašich kolegov a biznis partnerov. Nezabudnuteľné zážitky v rámci skupinových aktivít ponúkame aj tým, ktorí sa v rámci dovolenky a prázdnin chcú zabaviť a zrelaxovať v krásnom vysokohorskom prostredí.

Sliezsky dom

Sliezsky dom má mimoriadne atraktívnu polohu a poskytuje komplexné služby vhodné pre každého, kto hľadá oddych a súkromie mimo tradičných turistických centier. Vysoký ubytovací štandard dopĺňa jedinečná gastronómia v hotelovej a la carte reštaurácii (kapacita 90 osôb) a najvyššie položené wellness centrum s neopakovateľným výhľadom na Velické pleso. K dispozícii je aj aj školiaca miestnosť s kapacitou 50 miest, ktorá sa vyznačuje prvotriednym vybavením a panoramatickým výhľadom.

Skupinové akcie v Sliezskom domčeku, Vysoké Tatry

Sliezsky domček

Turisti ho využívajú ako miesto na rýchle stravovanie. Je priamo prepojený s hotelovou časťou a ako stvorený aj na prenájom priestorov. Jeho bar je uzatvoriteľný, takže priestor možno využiť aj pre uzavretú spoločnosť bez obsluhy. Domček je vhodný aj na tanečnú zábavu bez časových obmedzení.

Zaujímavé na domčeku je jeho panoramatické okno, ktoré poskytuje výhľad na okolité hory aj údolie. Jedinečný dizajn tvorí kombinácia dreva, železa a betónu s odtlačkami stôp zvierat, ktoré sa vyskytujú v okolí.

Domček je technicky vybavený dataprojektorom, plátnom, ozvučením a dostatkom elektrických prípojok. Jeho kapacita je 80 osôb.

Skupinové akcie v Klube, Sliezsky dom, Vysoké Tatry

Klub

V minulosti to bol známy Klub horských vodcov a tomu sme prispôsobili aj jeho charakter. Pôvodne to bolo miesto, kde sa stretávali horolezci, turisti a milovníci hôr. Svojho času bol známy aj ako centrum Horskej záchrannej služby. V súčasnosti je Klub vybavený barom, krbom a vešiakmi, ktoré slúžia ako dekorácia, turisti si však na nich môžu sušiť svoje oblečenie.

K dispozícii je aj bar s využitím pre uzavretú spoločnosť bez obsluhy. Klub je priamo prepojený s domčekom a teda aj s hotelom, takže sa pohodlne dostanete až na hotelovú izbu. Klub je ideálny na menšie party, posedenia, prednášky alebo degustácie. Jeho kapacita je 40 osôb.

Gastronómia v Sliezskom dome, Vysoké Tatry

Služby a catering

Náš personál pripravuje výborné a zaujímavé jedlá, ktoré nasýtia, počas coffee breakov chystajú občerstvenie, ktoré vás vzpruží. Raňajky sú v cene hotelového ubytovania.

Chcete mať náš hotel len pre seba? Aj to vieme zariadiť. Od určitého počtu návštevníkov môže byť Sliezsky dom celý váš.

Ak sa chcete vzdelávať, utužovať firemné vzťahy a zároveň aj zrelaxovať, vyskúšajte wellness s úchvatným výhľadom na tatranskú prírodu.

Gastronómia v Sliezskom dome, Vysoké Tatry
Cykloturisti vo Vysokých Tatrách

Vymýšľate program? Zabezpečíme ho!

Program od výmyslu sveta

K vášmu semináru, školeniu, akcii, oslave či večierku na Sliezskom dome vám zabezpečíme program od výmyslu sveta. Od najpopulárnejších aktivít akými sú súťaže, športy v okolí a večery s horskými vodcami až po výstup na Gerlach, survival,  lavínový výcvik, koncerty a degustácie. V zime vás vyvezieme snežným skútrom.

Tak čo by vás ešte potešilo?

Vystúpenie ľudovej hudby? Špeciálne ajurvédske masáže horúcim olejom? Ochutnávka vín, cigár alebo koňakov? Napínavé rozprávanie o paraglidingu? Pečené prasiatko? Pravá tatranská zabíjačka? Poriadna diskotéka?

Urobte si z vašej akcie nezabudnuteľný zážitok!

  1. Prednášajte s výhľadom na celé Slovensko
  2. Saunujte sa a relaxujte v najvyššie položenom hoteli
  3. Pripite si na Nový rok špeciálnou slivovicou Sliezskeho domu
  4. Vystúpte na Gerlach
Máte na nás otázky?

Vyplňte kontaktný formulár a rezervujte si svoje skupinové podujatie