turistika parkovanie sliezsky dom
Domov/ Kontakt/ Parkovanie

Parkovanie

Pre ubytovaných hostí sú k dispozícii dve možnosti parkovania, priamo pred hotelom alebo na záchytnom parkovisku v Tatanskej Polianke.

Parkovisko Tatranská Polianka

Záchytné parkovisko Tatranská Polianka

 

Ubytovaní hostia môžu parkovať na záchytnom parkovisku v Tatranskej Polianke. Parkovisko je nestrážené. Parkovanie je spoplatnené podľa aktuálnej sadzby správcu parkoviska. 

Toto parkovisko je zároveň miestom, odkiaľ zabezpečujeme vývoz. K hotelu vás vyvezieme autami alebo snežným skútrom. (Je potrebné kontaktovať recepciu hotela cca 1 hodinu pred príchodom do Tatranskej Polianky, aby ste si dohodli čas stretnutia).

 

Nachádza sa približne 100 m od hlavnej cesty, smerom do kopca:

1. Odbočka z hlavnej cesty – vpravo, pokiaľ idete zo Starého Smokovca – vľavo, pokiaľ idete z Vyšných Hágov (Štrbského Plesa)
2. Na križovatke v tvare Y  – odbočka pri smerovom stĺpe – vpravo
3. Prejdite popri tenisových ihriskách (budú po vašej pravici)
4. Pokračujte ku záchytnému parkovisku ukončenému rampou

Parkovanie priamo pred hotelom Sliezsky dom, Vysoké Tatry

Parkovanie priamo pred hotelom

 

Pri  priaznivých podmienkach našim hosťom ponúkame možnosť využiť parkovacie miesta priamo pred hotelom. Horský hotel Sliezsky dom sa nachádza v najvyššom stupni ochranného pásma TANAP. Preto je kapacita parkovacích miest pred hotelom obmedzená a parkovanie musí vopred potvrdiť recepcia hotela

Cena parkovného je 30 eur / auto / noc. 

Povolenie platí na jeden výjazd a jeden zjazd. Hostia, ktorí majú potvrdené parkovacie miesto, musia pred vjazdom na prístupovú cestu informovať recepciu hotela.

Hotel ponúka aj 3 nabíjacie prípojky pre automobily Tesla s výkonom 22 kW. Všetky modely si u nás nabijete zdarma.