Oslavujte štýlovo v Sliezskom dome, Vysoké Tatry

Oslavujte štýlovo

na mieste s dychberúcimi výhľadmi

Oslávte u nás okrúhle výročia sobáša alebo narodenín. Náš tím sa postará, aby ste mali na tieto okamihy nezabudnuteľné spomienky.

Ponúkame aj možnosť privátnej párty. Večerná zábava s horským vodcom alebo degustácia vína, koňakov, prípadne pravých kubánskych cigár?  Ak máte v pláne poriadnu párty s DJ-om alebo so živou hudbou, radi vám ju zabezpečíme.
Prajete si ľudový súbor a moderátora? Čokoľvek si budete priať vybavíme za vás, aby sme vás odbremenili od zbytočného stresu.

Jedinečná gastronómia Sliezsky dom, Vysoké Tatry

Unikátne priestory a výhľad

Naša reštaurácia má kapacitu približne 75 osôb. Priestory sú vám k dispozícii od 11. h do 5. h ráno nasledujúci deň. Ponúkame vám 43 izieb, 93 pevných lôžok a 16 prísteliek.
Novinkou nášho hotela sú úplne nové priestory s nádherným panoramatickým výhľadom. Tu sa vaša oslava stane skutočne jedinečným zážitkom pre všetkých hostí.

Reštaurácia Sliezsky dom, Vysoké Tatry
Gastronomické pôžitky Sliezskeho domu, Vysoké Tatry

Gastronomické pôžitky Sliezskeho domu

Gastronómia hotela je pod vedením TOP kuchárov. Spojenie tradičnej slovenskej kuchyne a modernej gastronómie je jedinečné. Máte možnosť využiť klasické a la carte menu, večerné občerstvenie, zaujímavé grilovačky, ponuky zostavené na mieru alebo špeciálne gastro – degustačné večere.
 

Prajete si zabezpečiť na výzdobu sály a reštaurácie profesionálov? Pomôžeme vám! Máme skúsenosti s lokálnymi agentúrami, ktoré sa postarajú, aby výzdoba na vašej oslave bola povestnou čerešničkou na torte.

Oslava, na ktorej sa nudiť nebudete, Sliezsky dom, Vysoké Tatry

Oslava, na ktorej sa nudiť nebudete

Večerná zábava s horským vodcom alebo degustácia vína, koňakov, prípadne pravých kubánskych cigár?  Ak máte v pláne poriadnu párty s DJ-om alebo živou hudbou, vieme vám to zabezpečiť.

Ak si prajete adrenalínovejšiu aktivitu, ako je zdolávanie ľadopádov, geocaching, slick line, top rope, ale aj jazda na psích snežných záprahoch, tak to sme pre vás pripravili už teraz!

Zrelaxujte sa vo wellness hotela Sliezsky dom, Vysoké Tatry
Zrelaxujte sa vo wellness hotela Sliezsky dom, Vysoké Tatry

Náš tip: zrelaxujte sa po skvelej zábave

Hotelovým hosťom je k dispozícií viacero alternatív na zrelaxovanie v našom wellness centre.  Ponúkame aj možnosť privátnej párty vo wellness priestoroch. V ponuke je:

  • Fínska sauna
  • Parná sauna
  • Vírivá vaňa pre 4 osoby
  • Excelentná oddychová miestnosť s jedinečným výhľadom
  • Masáže
Máte na nás otázky?

Vyplňte kontaktný formulár a rezervujte si svoju oslavu