Skupina kamarátov hrajúca biliard, Sliezsky dom, Vysoké Tatry
Domov/ Aktivity/ Indoorové aktivity v Hoteli

Indoorové aktivity

oddýchnite si pri zábavných aktivitách

V každom ročnom období si u nás užijete množstvo zábavných aktivít, ktoré vám spríjemnia váš voľný čas. Či už je vonku dážď, sneženie alebo silný vietor, u nás vždy nájdete spôsob, ako si spestriť svoj pobyt.

Wellness a masáže

Ľudia vo vírivke, Wellness Sliezsky dom, Vysoké Tatry

Spríjemnite si deň návštevou nášho wellness s vírivkou, saunami a najmä krásnym výhľadom na okolie z panoramatického okna. Počas návštevy si môžete objednať aj masáže, pri ktorých sa skvele zregenerujete po dni plnom zážitkov.

Návštevníci hotela čítajú knihu, Sliezsky dom

Knižnica

Nič tak neoslobodí ducha a neprečistí myseľ ako prechádzka prírodou alebo prečítanie dobrej knihy. Najlepšie je, ak obe skombinujete. Práve na Sliezskom dome môžete tieto príjemné aktivity spojiť. K dispozícii máme knižnicu, ktorá osloví nielen milovníkov románov, detektívok, sci-fi, ale napríklad aj poézie a poviedok.

Partia kamarátov hrá spoločenské hry, Sliezsky dom

Spoločenské hry

Spoločenské hry ponúkajú zábavu celej rodine aj partii priateľov. Na Sliezskom dome si môžete zahrať klasické hry z detstva ako je Človeče nehnevaj sa, ale aj šach a ďalšie hry pre náročnejších napríklad poker, Kris Kros a k dispozícii je aj herná konzola.

Partia kamarátov hrá stolný tenis, Sliezsky dom

Stolný tenis

Stolný tenis sa zaraďuje medzi najrýchlejšie športové hry na svete. Učí hráčov obratnosti, vytrvalosti a rýchlej reakcii. Zmerajte si sily v stolnom tenise aj v Sliezskom dome. Všetko potrebné na hru vám zabezpečíme.