masáže horský hotel sliezsky dom
Domov/ Wellness/ Masáže

Masáže

Uvoľnenie pre telo aj myseľ

Vo wellness centre hotela Sliezsky dom na vás bude pôsobiť sila vysokotatranskej prírody, ale aj blahodarné účinky jedinečnej prírodnej kozmetiky.
Na výber je viacero starostlivo pripravených procedúr. Stačí sa už len rozhodnúť.

Prosíme hostí, aby si vybranú masáž rezervovali na recepcii 1 deň vopred.

Ponuka masáží v Sliezskom dome

Dary lesa

Dary lesa

Uvoľnite a upokojte emočné napätie Vášho tela pílingom celého tela relaxačnou masážou a prehriatím rašelinového obkladu na Vašom chrbte. 

90 min 95 €
4 živly

4 živly

Antistresová masáž hlavy, tváre, dekoltu, ramien a rúk. Oddiaľte proces starnutia pleti, uvoľnite napätie, únavu a vyčerpanosť.

40 min 45 €
Lávové kamene

Lávové kamene

Masáž lávovými kameňmi je skvelou voľbou pre tých, ktorých sužujú bolesti svalov, svalové kŕče, spazmy a deficit spánku.

70 min 70 €
Bankovanie

Bankovanie

Odľahčite svoj chrbát masážou s bankami. Táto metóda Vám pomôže od bolesti chrbta, pri migrénach, má blahodárne účinky na lymfatický a imunitný systém.

50 min 70 €
Sladký relax

Sladký relax

Tradičná masáž celého tela, podporuje relaxáciu a zmierňuje svalové napätie. S kombináciou čokoládového celotelového zábalu Vašu pokožku detoxikuje, omladzuje, dodáva energiu a dobrú náladu.

80 min 85 €
Medová masáž

Medová masáž

Detoxikuje telo, odstraňuje usadeniny, vyčistí zanesené póry a zbaví telo škodlivých toxínov. 

25 min 40 €
Klasická masáž

Klasická masáž

Je základom všetkých masáží, prináša telu vyplavovanie endorfínov - ( hormón šťastia ). Rozprúďte si krvný obeh, čím dostanete viac kyslíka do Vášho tela, uvoľníte svalovú únavu a stuhnuté svalstvo.

25 min 35 €
50 min 60 €
Peeling celého tela

Peeling celého tela

Doprajte svojej pokožke prinavrátiť svoj stratený lesk. Peelingom odstránime odumreté kožné bunky, vyhladíme a zjemníme pokožku tela. Aktivujeme tým mikrocirkuláciu, čím sa telo okysličí a detoxikuje.

25 min 35 €
Kinesio taping

Kinesio taping

Podpora lymfatického a obehového systému, kde pomocou diferenčného efektu dochádza k súčasnej elasticite a fixácii. Priaznivé účinky má najmä na mäkké štruktúry tela ako koža, svaly, fascie, väzby a kĺby.

5-15 min 3 €