Svadby v objatí prírody

Výnimočný deň v živote človeka si vyžaduje aj výnimočné miesto. Radi vám pripravíme unikátnu svadobnú oslavu so svadobným obradom pri Velickom plese priamo pod majestátnym Gerlachom. Náš tím sa postará, aby ste mali na tieto nezabudnuteľné okamihy krásne spomienky.

Očarujúci výhľad a priestory hotela

Reštaurácia hotela má kapacitu približne 75 osôb. Priestory sú vám k dispozícii od 11. hodiny do 5. h ráno nasledujúci deň. Ponúkame vám 44 izieb, 97 pevných lôžok a 16 prísteliek.

Novinkou nášho hotela sú priestory s nádherným panoramatickým výhľadom. Tu sa vaša svadba stane skutočne jedinečným zážitkom pre všetkých hostí.

Špeciálne svadobné zľavy

Ponúkame pre svadobných hostí špeciálne ceny, ktoré sú v zmysle cenníka flexi rate so zľavou. Pri objednávke väčšieho počtu osôb je cena ubytovania dohodou.
Svadobná noc v apartmáne je pre novomanželov grátis. K ubytovaniu sú aj raňajky zdarma + vstup do wellness centra.

Gurmánske pôžitky na svadobných stoloch

Gastronómia hotela je pod vedením TOP kuchárov. Spojenie tradičnej slovenskej kuchyne a modernej gastronómie je jedinečné. Máte možnosť využiť klasické a la carte menu, večerné občerstvenie, zaujímavé grilovačky, ponuky zostavené na mieru alebo špeciálne gastro – degustačné večere.

Svadobné menu vám pripravíme podľa vašich individuálnych požiadaviek a predstáv.

Výzdoba ako čerešnička na torte

Prajete si zabezpečiť na výzdobu sály a reštaurácie profesionálov? Pomôžeme vám! Spolupracujeme s viacerými agentúrami, ktoré sa postarajú, aby výzdoba bola povestnou čerešničkou na torte. Radi vám pritom poradíme.

Kvety, výzdoba, make-up, hudba aj kaderníčka. Čokoľvek vám napadne, obráťte sa na nás!

Prajete si zabezpečiť polnočné čepčenie, ľudový súbor či moderátora? Čokoľvek si budete priať, vybavíme za vás, aby sme vás odbremenili od zbytočného stresu.

Foto – PSKS PHOTO | Výzdoba – Svatby podle Katy, SPK Dekor | Torta + sladký kútik – Dorty a makronky Brno

Kde sa nachádzame

  • Horský hotel Sliezsky dom je najvyššie položený hotel na Slovensku v nadmorskej výške 1670 m n. m.
  • Nachádza sa priamo pod Gerlachom, najvyšším štítom Slovenska.
  • Na požiadanie vás vyvezieme z Tatranskej Polianky, ktorá sa nachádza 17 kilometrov od výjazdu z diaľnice D1 v smere Vysoké Tatry – Štrbské Pleso. Komunikácia z Tatranskej Polianky na Sliezsky dom nie je verejne prístupná autom.

Rezervácia svadby

Rezervácia svadby