Kúpte svojim blízkym, priateľom alebo rovno sebe originálny darček v podobe trička, šiltovky či mikiny s logom Sliezskeho domu. Kvalitné materiály, z ktorých je oblečenie vyrobené, ako aj samotné prevedenie uspokoja aj tých náročnejších klientov. Ste skôr ,,magnetkový“ typ turistu? Nielen magnetky, ale aj turistické známky, pexeso, zápisníky či darčekové krabičky Gerlach s pivami ponúkame tým, ktorí si chcú malými drobnosťami pripomenúť príjemne prežité chvíle v hoteli Sliezsky dom. Okrem predaja na recepcii sa magnetky a turistické známky predávajú aj v Klube horských vodcov a samoobslužnej reštaurácii.

Aktuálna ponuka

Tričko 18 € Skladom: > 50 ks
Mikina 49,95 € Skladom: 29 ks
Šiltovka 10 € Skladom: > 30 ks
Kniha Tatry z oblakov 15,99 € Skladom: 50 ks
Predaj len v hoteli:
Magnetky 3 €
Turistické známky 3 €
Pexeso 2 €
Zápisníky 8 €
Darčeková krabička Gerlach s pivami (4 ks) 13,50 €

Dodacia doba – 2 týždne.

Mám záujem

Rezervácia tovaru - obchod

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti ELEVATION, s.r.o., so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 36 676 926, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 42369/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: ELEVATION, s.r.o., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@sliezskydom.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.