Hotelová reštaurácia

Jemný rib-eye steak či filet z červeného sumca v najvyššie položenej reštaurácii na Slovensku je zážitkom sám o sebe. So širokou ponukou čerstvých jedál v Sliezskom dome začnete alebo ukončíte každý zaujímavý deň vo Vysokých Tatrách. Špeciality, ktoré naši kuchári pripravujú, sú vhodnou ponukou do prostredia Sliezskeho domu. Základom kuchyne sú tatranské suroviny a jedlá, ale vo výbere sa nebudete musieť obmedzovať.

Okrem dovolenky sa pri dobrom jedle môžete u nás stretnúť s celými tímami a kolegami na tímbildingu, alebo pozvite pod Gerlach vašich obchodných partnerov.

Priestory reštaurácie sa dajú vďaka zvukotesnej deliacej stene variabilne prispôsobiť, preto tu  možno organizovať rôzne typy eventov – od menších posedení v rodinnom kruhu, cez svadby až po firemné akcie. Atmosféru útulného interiéru dotvárajú fotografie s tatranskou tematikou od horského vodcu Ladislava Janigu.

Ak ste si objednali ubytovanie s raňajkami a rozmýšľate nad dokúpením večere, objednajte si ju v daný deň do 17:00 h na hotelovej recepcii za zvýhodnenú cenu 17 eur. Bežná cena za večeru formou bufetu alebo výberu z menu je 19 eur.

Naša reštaurácia má špecifický charakter. Aby sme vám mohli vytvoriť príjemnú komornú atmosféru prosíme vás o rezervovanie miest a menu z a la carte 12 hodín vopred na mailovej adrese recepcia@sliezskydom.sk.

Ak máte špeciálne gastronomické alebo diétne požiadavky, dajte nám vedieť o svojich predstavách. Radi vám pripravíme menu podľa vášho gusta.

STIAHNUŤ JEDÁLNY LÍSTOK

Rezervujte si stôl

Rezervácia stola