Ideálne miesto na skupinové aktivity

Využite naše unikátne priestory Sliezskeho domuSliezskeho domčeka na skupinové aktivity.

Sliezsky dom

Sliezsky dom má mimoriadne atraktívnu polohu a poskytuje komplexné služby vhodné pre každého, kto hľadá oddych a súkromie mimo tradičných turistických centier. Vysoký ubytovací štandard dopĺňa jedinečná gastronómia v hotelovej a la carte reštaurácii (kapacita 90 osôb) a najvyššie položené wellness centrum s neopakovateľným výhľadom na Velické pleso. K dispozícii je aj aj školiaca miestnosť s kapacitou 50 miest, ktorá sa vyznačuje prvotriednym vybavením a panoramatickým výhľadom.

Sliezsky domček

Sliezsky domček je novo-zrekonštruovaná časť Sliezskeho domu, ktorá slúži najmä neubytovaným hosťom a na rôzne typy firemných aj súkromných podujatí. Je rozdelený na dve poschodia. Horné poschodie je tzv. Domček a spodnú časť – bývalý Klub vysokohorských vodcov – nazývame po rekonštrukcii jednoducho Klub. Z oboch priestorov sa pohodlne dostanete priamo do ubytovacej časti hotela. K dispozícii je technické vybavenie: dataprojektor, premietacie plátno, flipchart, wifi pripojenie na internet.

Máte ďalšie otázky a zaujímate sa o cenovú ponuku?

Ozvite sa nám a my vám navrhneme atraktívne strávený čas v kruhu vašich kolegov a biznis partnerov. Nezabudnuteľné zážitky v rámci skupinových aktivít ponúkame aj tým, ktorí sa v rámci dovolenky a prázdnin chcú zabaviť a zrelaxovať v krásnom vysokohorskom prostredí.

Rezervácia skupinového podujatia

Rezervácia skupinového podujatia