Wellness

Naberte energiu a zrelaxujte sa v útulnom wellness v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku.

V nadmorskej výške 1670 m n. m. nájdete útulné relaxačné centrum, ktoré vylepší váš zážitok z Vysokých Tatier. Na okraji Velického Plesa je v hoteli Sliezsky dom príjemné miesto na oddych a relax po aktívnej túre v okolitých končiaroch alebo po náročnom výstupe na Gerlach. Pridajte k tomu autentické výhľady z odpočinkovej zóny na Velické Pleso a na krásne tatranské štíty. Pre klientov je vo wellness k dispozícii vírivka, sauny, masáž a relaxačná miestnosť.

Otváracie hodiny: 10:00 – 21:00 h

Vírivka

Priestranná vírivka pre päť osôb je vhodným relaxom, ak potrebujete celkovú regeneráciu organizmu a chcete uvoľniť psychiku po náročnom týždni. Pri vhodnej teplote vody (35 – 38˚C) priaznivo pôsobí na cievy, optimalizuje krvný obeh a uvoľňuje svaly.

Sauny

Po náročnom dni v horách v zime, alebo aj v inom ročnom období, je ideálnym zavŕšením dňa saunovanie v Sliezskom dome. Doprajte oddych svalom, prehrejte sa príjemným teplom v priestranných parných a fínskych saunách. K dispozícii sú sauny aj pre skupiny do desať osôb.

Masáže

Turistika v horách je len polovicou zdravého životného štýlu. Tou druhou je správny relax a masáž tela. Niekoľko druhov masáží je k dispozícii aj v najvyššie položenom wellness centre na Slovensku. V prípade, ak si želáte ajurvédsku masáž či špeciálnu masáž pre tehotné ženy, adresujte túto požiadavku recepcii v predstihu.

CENNÍK MASÁŽÍ

Odpočinková miestnosť

Relaxovať možno aj pohľadom na niečo krásne. O tom, že wellness v Sliezskom dome je kvalitným relaxom, vás na záver presvedčí odpočinok v priestoroch s jedinečným výhľadom na Velické pleso, okolité štíty a vodopád. Panoramatický výhľad na Vysoké Tatry a príjemný pocit po wellness sú ideálnou kombináciou ako zavŕšiť akýkoľvek deň v najvyššie položenom hoteli na Slovensku.

Virtuálna prehliadka

Cenník

UBYTOVANÍ HOSTIA EXTERNÍ HOSTIA
1 - hodinový vstup zdarma* 10 €
dieťa do 6 rokov zdarma* zdarma
dieťa od 6 do 15 rokov zdarma* 5 €
každá ďalšia začatá hodina 5 € 5 €
privátny vstup (1 h / 2 h )** na vyžiadanie na vyžiadanie

*   1-krát denne
** na základe individuálnej dohody

Vzhľadom na obmedzenú kapacitu si wellness centrum rezervujú vopred aj ubytovaní hostia.
Po 20:00 h je vstup do wellness centra povolený len pre osoby staršie ako 18 rokov.
Deti do 15 rokov môžu služby wellness centra využívať len v sprievode rodičov.
Zmluvné ceny sú vrátane DPH.

Informácie o wellness centre poskytne recepcia Horského hotela**** Sliezsky dom.

 

 

Rezervácia procedúr

Rezervácia procedúr