Horský hotel Sliezsky domHorský hotel Sliezsky dom
12°
Ne 17°
Po 17°
Ut 11°
St 11°
Št 13°
Pi 15°
So 13°
Dnes
12°
Nedeľa
17°
Pondelok
17°
Utorok
11°
Streda
11°
Štvrtok
13°
Piatok
15°
Sobota
13°

Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1

Wellness

Wellness v našom hoteli sa pýši prívlastkom najvyššie položeného wellness centra na Slovensku. Poskytuje dokonalý odpočinok pre načerpanie nových síl po celodennej túre alebo náročnom dni.

Oddýchnite si v súkromnej vírivke, vyberte si zo širokého spektra masážnych procedúr zostavených odborníkmi na rehabilitáciu alebo sa iba oddávajte relaxu fínskej či parnej saune. Odpočinková zóna vás nadchne neopakovateľným výhľadom na Velické pleso.

Vírivka

Vírivka s maximálnou kapacitou 5 osôb je vynikajúcim prostriedkom pre celkovú regeneráciu organizmu a odbúranie psychickej záťaže. Pri vhodnej teplote vody (35-38˚C) priaznivo pôsobí na cievy, optimalizuje prietok krvi.

VIAC
Sauny

Saunovanie je obľúbeným prostriedkom na relaxáciu ľudského tela aj posilnenie imunity. V Horskom hoteli Sliezsky dom je vám k dispozícii parná a fínska sauna s celkovou kapacitou 10 osôb.

VIAC
Masáže

V ponuke wellness centra nechýbajú ani rôzne druhy masáži a procedúr.

VIAC
Odpočinková miestnosť

Po príjemnom oddychu v saunách a vírivke zavŕšite váš relax v odpočinkovej miestnosti s kapacitou 6 osôb a nezabudnuteľným výhľadom na Velické pleso a vodopád Večný dážď.

VIAC