Horský hotel Sliezsky domHorský hotel Sliezsky dom
So -2°
Ne -2° -7°
Po -7° -12°
Ut -5° -11°
St -6° -12°
Št -7° -10°
Pi -8° -13°
9.2/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 381 hostí)
Zaručujeme vám, že len u nás si zarezervujete izbu za najnižšiu možnú cenu, minimálne o 5% nižšiu ako na inom rezervačnom systéme.
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1
Dnes
Sobota
-2°
Nedeľa
-2°
-7°
Pondelok
-7°
-12°
Utorok
-5°
-11°
Streda
-6°
-12°
Štvrtok
-7°
-10°
Piatok
-8°
-13°

Wellness

Wellness v našom hoteli sa pýši prívlastkom najvyššie položeného wellness centra na Slovensku. Poskytuje dokonalý odpočinok pre načerpanie nových síl po celodennej túre alebo náročnom dni.

Oddýchnite si v súkromnej vírivke, vyberte si zo širokého spektra masážnych procedúr zostavených odborníkmi na rehabilitáciu alebo sa iba oddávajte relaxu fínskej či parnej saune. Odpočinková zóna vás nadchne neopakovateľným výhľadom na Velické pleso.

Vírivka

Vírivka s maximálnou kapacitou 5 osôb je vynikajúcim prostriedkom pre celkovú regeneráciu organizmu a odbúranie psychickej záťaže. Pri vhodnej teplote vody (35-38˚C) priaznivo pôsobí na cievy, optimalizuje prietok krvi.

VIAC
Sauny

Saunovanie je obľúbeným prostriedkom na relaxáciu ľudského tela aj posilnenie imunity. V Horskom hoteli Sliezsky dom je vám k dispozícii parná a fínska sauna s celkovou kapacitou 10 osôb.

VIAC
Masáže

V ponuke wellness centra nechýbajú ani rôzne druhy masáži a procedúr.

VIAC
Odpočinková miestnosť

Po príjemnom oddychu v saunách a vírivke zavŕšite váš relax v odpočinkovej miestnosti s kapacitou 6 osôb a nezabudnuteľným výhľadom na Velické pleso a vodopád Večný dážď.

VIAC