Horský hotel Sliezsky dom
10°
Ut 17°
St 16° 10°
Št 14°
Pi 15°
So 16°
Ne 14°
Po 11°
9.2/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 381 hostí)
Zaručujeme vám, že len u nás si zarezervujete izbu za najnižšiu možnú cenu, minimálne o 5% nižšiu ako na inom rezervačnom systéme.
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1
Dnes
10°
Utorok
17°
Streda
16°
10°
Štvrtok
14°
Piatok
15°
Sobota
16°
Nedeľa
14°
Pondelok
11°

Výhodné ponuky

Vysokohorská romantika - ušetríte až 171€!

Zažite príjemné romantické chvíle pod Gerlachom a ušetríte až 171€!

VIAC
Tatranské leto - ušetríte až 104€!

Patríte medzi ľudí, ktorí si leto bez túry v Tatrách už ani nevedia predstaviť? Povýšte tento rok svoj pobyt na úplne inú úroveň a doprajte si po vyčerpávajúcom dni dokonalý relax na krásnom mieste. 

VIAC
Celoročný výlet na Sliezsky dom - 1670 m.n.m.

Spestrite si voľný deň či víkend výletom pod Gerlach! Počas celého roka vás vyvezieme k nám na Sliezsky dom a pripravíme vám občerstvenie, wellness či dokonca romantickú večeru! Medzitým môžete absolvovať nenáročnú túru, prechádzku na snežniciach, výlet bicyklom alebo masáž! Už od 20 € na osobu.

VIAC

Kriváň máte za sebou a na Rysy vybehnete ako kamzík? Ale Gerlach, to je iná paráda! Otestujte svoje schopnosti pri výstupe na najvyšší vrchol Slovenska!
 

Manažérsky reŠTART pod Gerlachom

Dobite svoje manažérske baterky na Sliezskom Dome! Zažite bezstresovú zónu, naučte sa zvládať tlak business prostredia a nakopnite vlastnú kreativitu. Podporte rozvoj vašich projektov, fungovanie firmy a získajte osobnú spokojnosť!

VIAC