Horský hotel Sliezsky dom
-8°
Ut -4°
St
Št
Pi
So -4°
Ne -1° -6°
Po -5°
9.2/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 381 hostí)
Zaručujeme vám, že len u nás si zarezervujete izbu za najnižšiu možnú cenu, minimálne o 5% nižšiu ako na inom rezervačnom systéme.
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1
Dnes
-8°
Utorok
-4°
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
-4°
Nedeľa
-1°
-6°
Pondelok
-5°

Výhodné ponuky

Ozdravujúci víkend s jógou 28. - 30. apríl

Zažite tri výnimočné dni s jógou pod vedením výborného učiteľa jógy. Posilnite svaly, vnútorné orgány aj myseľ, objavte ľahkosť zdravej stravy a doprajte si oddych na jedinečnom mieste pod Gerlachom. Pobyt pre 2 osoby na 2 noci od 268 €.

VIAC
Vysokohorská romantika - ušetríte až 171€!

Zažite príjemné romantické chvíle pod Gerlachom a ušetríte až 171€!

VIAC
Tatranské leto - ušetríte až 104€!

Patríte medzi ľudí, ktorí si leto bez túry v Tatrách už ani nevedia predstaviť? Povýšte tento rok svoj pobyt na úplne inú úroveň a doprajte si po vyčerpávajúcom dni dokonalý relax na krásnom mieste. 

VIAC
Celoročný výlet na Sliezsky dom - 1670 m.n.m.

Spestrite si voľný deň či víkend výletom pod Gerlach! Počas celého roka vás vyvezieme k nám na Sliezsky dom a pripravíme vám občerstvenie, wellness či dokonca romantickú večeru! Medzitým môžete absolvovať nenáročnú túru, prechádzku na snežniciach, výlet bicyklom alebo masáž! Už od 15 € na osobu.

VIAC

Kriváň máte za sebou a na Rysy vybehnete ako kamzík? Ale Gerlach, to je iná paráda! Otestujte svoje schopnosti pri výstupe na najvyšší vrchol Slovenska!
 

Manažérsky reŠTART pod Gerlachom

Dobite svoje manažérske baterky na Sliezskom Dome! Zažite bezstresovú zónu, naučte sa zvládať tlak business prostredia a nakopnite vlastnú kreativitu. Podporte rozvoj vašich projektov, fungovanie firmy a získajte osobnú spokojnosť!

VIAC