Horský hotel Sliezsky dom
17°
Ut 13° 10°
St 12°
Št 14°
Pi 14°
So 13°
Ne 18°
Po 20° 11°
9.2/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 381 hostí)
Zaručujeme vám, že len u nás si zarezervujete izbu za najnižšiu možnú cenu, minimálne o 5% nižšiu ako na inom rezervačnom systéme.
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1
Dnes
17°
Utorok
13°
10°
Streda
12°
Štvrtok
14°
Piatok
14°
Sobota
13°
Nedeľa
18°
Pondelok
20°
11°

Výhodné ponuky

Vysokohorská romantika - ušetríte až 171€!

Zažite príjemné romantické chvíle pod Gerlachom a ušetríte až 171€!

VIAC
Tatranské leto - ušetríte až 104€!

Patríte medzi ľudí, ktorí si leto bez túry v Tatrách už ani nevedia predstaviť? Povýšte tento rok svoj pobyt na úplne inú úroveň a doprajte si po vyčerpávajúcom dni dokonalý relax na krásnom mieste. 

VIAC
Celoročný výlet autom alebo skútrom na Sliezsky dom - 1 670 m n. m.

Spestrite si voľný deň či víkend výletom pod Gerlach! Počas celého roka vás vyvezieme k nám na Sliezsky dom a pripravíme vám občerstvenie, wellness či dokonca romantickú večeru! Medzitým môžete absolvovať nenáročnú túru, prechádzku na snežniciach, výlet bicyklom alebo masáž! Už od 20 € na osobu.

VIAC
Čarovná svadba na horách

Je len jedno také miesto pre Váš svadobný deň...

VIAC
Výhodné víkendové pobyty jeseň 2017

Špeciálne ceny pre špeciálne pobyty. Počas jesene sa príroda pripravuje na zimu a to je tiež čas, aby ste sa pripravili aj vy!  Prídte si k nám oddýchnuť a zažiť špeciálne pobyty, počas ktorých na Vás čaká joga, ajurvédske masáže, gastrozážitky, romantika aj troška adrenalínu s horskými vodcami.

VIAC

Kriváň máte za sebou a na Rysy vybehnete ako kamzík? Ale Gerlach, to je iná paráda! Otestujte svoje schopnosti pri výstupe na najvyšší vrchol Slovenska!
 

Manažérsky reŠTART pod Gerlachom

Dobite svoje manažérske baterky na Sliezskom Dome! Zažite bezstresovú zónu, naučte sa zvládať tlak business prostredia a nakopnite vlastnú kreativitu. Podporte rozvoj vašich projektov, fungovanie firmy a získajte osobnú spokojnosť!

VIAC
Magický Silvester v Tatrách

Hľadáte konečne niečo iné? Nájdete to na Sliezskom dome. Pravý Silvester v Tatrách má teraz až 4 dni! Čaká vás bohatý program, tombola, zábava, gurmánske zážitky a oddych. Ostaňte na víkend a zažite s nami novoročnú grilovačku!

VIAC